Porady

 • 01.

  Pokoje dziecięce

  Urządzenie pokoju dziecięcego to zajęcie przynoszące niezwykłą radość i spełnienie, szczególnie gdy przygotowuje się pokój dla swojego dziecka, bo można zostawić tam ślad naszej miłości. Sposobów na to jest wiele, od kolaży zdjęć rodzinnych po wyeksponowanie odcisków niemowlęcych stóp i dłoni razem z pierwszą parą butów. Pozwala zastanowić się nam nad naszym własnym dzieciństwem. Warto więc przenieść do takich pomieszczeń to, co wspomina się z rozrzewnieniem, pamiętając jednak przy tym, że to przestrzeń naszego dziecka i to jego komfort trzeba stawiać na pierwszym miejscu.

  czytaj więcej

 • 02.

  Komu powierzyć aranżację wnętrz?

  Samodzielne zaprojektowany, odpowiedni wystrój wnętrz jest nie lada wyzwaniem, które warto powierzyć profesjonalistom. Aranżacja przestrzeni, projekt wykończenia, dobór materiałów i nadzór nad pracami wykończenia wnętrz to działania wymagające szerokiej wiedzy teoretycznej, lat praktyki oraz znajomości stosowanych rozwiązań.

  czytaj więcej

 • 03.

  Wnętrze należy do Ciebie

  Idealnie zaprojektowane mieszkanie powinno odzwierciedlać charakter i potrzeby zamieszkującej je osoby. Aranżacja wnętrz odpowiadać musi nawykom, wymaganiom funkcjonalnym oraz klimatowi zgodnemu z rytmem życia danej osoby.

  czytaj więcej

 • 04.

  Mieszkanie po Twojemu

  Mieszkańcy dużych miast, takich jak Warszawa, znani są z szybkiego tempa życia. Stres, pośpiech, brak czasu na oderwanie się od codzienności towarzyszą wielu z nas. Wtedy często pojawia się potrzeba zmian. Najłatwiej i najszybciej zadbać możemy o te wokół nas i w nas samych.

  czytaj więcej