27.

Dekoratorzy wnętrz

Wybranie odpowiedniego dekoratora wnętrz jest decyzją bardzo poważną, tak samo urządzenie mieszkania nie jest zadaniem tak prostym jak się wydaje. Wymaga to czasu, przemyślenia i podjęcia decyzji, które będą miały swój efekt w przyszłości.Każdy bowiem chciałby mieć idealne warunki mieszkalne nie tylko dla siebie, ale również dla swoich najbliższych. Musimy przecież stworzyć klimat ciepła i harmonii, który będzie odzwierciedleniem naszych duchowych potrzeb. Taka aranżacja wymaga ogromnej ilości czasu, poświęcenia i nakładów finansowych, z których nie zawsze musimy być zadowoleni. Dlatego właśnie powinniśmy korzystać z fachowych porad i doświadczenia, które posiada profesjonalny dekorator wnętrz.

Trzeba wziąć pod uwagę złożoność całego procesu. Zatrudnienie profesjonalisty może często wiązać się z wysokimi kosztami. Co więcej dochodzą do tego koszty związane z zakupem materiałów budowlanych i wynajęciem ekipy remontowej. Cała praca musi być nadzorowana i wciąż konsultowana z klientem. Jednocześnie stawiane są wysokie wymogi co do jakości pracy i materiałów, gdyż każdy chciałby jak najlepszego efektu z zainwestowanych pieniędzy i poświęconego czasu. Takie wymagania spełni dla Państwa One Design, firma, która tworzy wymarzone mieszkania dla każdego.

Dekoratorzy w naszej firmie trafiają celnie w potrzeby i gust nawet najbardziej wymagających klientów. Dla naszych architektów nie ma rzeczy niemożliwych a trudne z pozoru zadania to dla nich wyzwania, które jeszcze chętniej realizują, gdyż są to pasjonaci uwielbiający swoją pracę.

Najpierw proponują pewnie rozwiązania i udzielają profesjonalnych porad by w 100% zrozumieć wizję i wymagania klientów. Wcześniejsza analiza oczekiwań jest niezbędna do wykonania wnętrza marzeń.

Nasi pracownicy do każdego projektu podchodzą oczywiście indywidualnie, więc klient może liczyć na oryginalny pomysł zarówno związany ze sztuką współczesną jak i pomysłami klasycznymi. Podczas prac remontowych, nasi dekoratorzy cały czas je nadzorują by efekt końcowy był dokładnie taki jak na przygotowanym wcześniej projekcie. To bardzo ważne by godzić jednocześnie prace remontowe i założenia projektantów. Przy pracach remontowych korzystamy zawsze z wysokiej jakości materiałów, jednak nie przekraczając zakładanego wcześniej budżetu na cały proceder.

Jeśli chcą Państwo nawiązać z nami współpracę, podajemy namiar na nas: One Design - Dekoratorzy wnętrz, Warszawa, ul. Wielicka 43 – zaglądnij do nas, a jesteśmy przekonani, że nasze projekty z pewnością Cię zachwycą!

Oczywiście mogą się również Państwo skontaktować z nami drogą telefoniczną lub mailową. Nasi specjaliści czekają by udzielić odpowiedzi na wszelkie zadane pytania. Pragniemy zauważyć, iż nasze wstępne porady są całkowicie bezpłatne, więc zachęcamy do rozmów z dekoratorami, którzy mają ogromne doświadczenie. Jeżeli będą Państwo zainteresowani naszymi pracami, to nasz konsultant chętnie przedstawi wcześniejsze realizacje, które zobrazują Państwu naszą jakość usług.

< < powrót