logo One Design
ZAPYTAJ O WYCENĘ

Jaki jest Twój styl?
Jakimi barwami i fakturami lubisz się otaczać? Czy chcesz zamieszkać we wnętrzu eklektycznym, klasycznym, a może vintage?

Wydaje Ci się, że nie wiesz?
Ty doskonale wiesz, czego chcesz, po prostu potrzebujesz tylko specjalisty, który potrafi zadawać odpowiednie pytania i uważnie Cię słuchać.

W One Design liczy się…
przede wszystkim Twoja indywidualność i Twoje marzenia o doskonałym mieszkaniu. My tylko słuchamy Cię i kreujemy wnętrza, o których marzyłeś.

Założycielki ONE Design


 

Agata Filipczuk

Współwłaścicielka One Design. Agata od kilkunastu lat związana z rynkiem projektowania.

 

Wrodzony smak i wyczucie stylu wyostrzyła podczas kilkuletniego pobytu we Włoszech. Zamiłowanie do Italii pozostało Agacie do dziś, a coroczne wizyty na targach w Mediolanie gwarantują, że projekty One Design prezentują najbardziej aktualne trendy i jednocześnie są ponadczasowe.

 

Amatorka gotowania i dobrej książki, w wolnych chwilach chwyta wiatr w żagle lub zdobywa górskie szczyty.

Agata Petz

Współwłaścicielka One Design. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i nadzorowaniu projektów budowlanych. Agata ma ogromną wiedzę techniczną, dzięki czemu jest nieocenioną pomocą na placu boju… znaczy budowy.

 

Pracowała w międzynarodowej firmie zajmującej się kompleksową obsługą w zakresie doradztwa i nadzoru nad projektami na rynku mieszkaniowym.

 

Crossfiterka i fotografka, której uśmiech nigdy nie znika z twarzy.