logo One Design
ZAPYTAJ O WYCENĘ

Referencje dla One Design od Biura Attache Militarnego Królestwa Arabii Saudyjskiej w Warszawie

Biuro Attache Militarnego Ambasady Królestwa Arabii Saudyjskiej w Warszawie reprezentowanego przez Płk Adham Nahar Aljoufi, zaświadcza, że firma One Design reprezentowana przez Panią Agatę Filipczuk, to firma wiarygodna, z dużym doświadczeniem w branży projektowania, aranżacji i wykańczania wnętrz. Opinię tę potwierdza współpraca przy realizacji prac projektowo-budowlanych przy ul. Podchorążych 69, budynku Attachatu Militarnego Arabii Saudyjskiej w Warszawie. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo, solidnie, zgodnie z wiedzą techniczną, normami i obowiązującymi przepisami. Wszystkie prace przebiegły sprawnie i z oczekiwaną starannością. Biuro Attache Militarnego Ambasady Królestwa Arabii Saudyjskiej w Warszawie poleca firmę One Design, jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę.

zamknijcudzyslowpdf

Referencje dla One Design od Olgi i Pawła Walus

ONE DESIGN to szczególny ZESPÓŁ LUDZI, dla których projektowanie i budowanie jest nie tylko zawodem, ale też swoistą przygodą, w którą za każdym razem wciągają swoich klientow. Już od pierwszego kontaktu starają się zrozumieć ich oczekiwania, dopasować budżet projektu, a przede wszystkim, budują atmosferę swoistej „intelektualnej przygody” związanej z projektowaniem, adaptowaniem i realizacją powierzonego projektu. Doświadczenie ZESPOŁU ONE DESIGN w koordynacji etapow projektowania i przygotowania budowy oraz realizacji, daje klientom poczucie pełnej harmonii. Terminowość, dbanie o jakość oraz zgodność projektu z wykonaniem pozwalają stwierdzic, że One Design jest firmą godną polecenia nie tylko wwymiarze biznesowym, ale też czysto ludzkim. To partnerzy z prawdziwego zdarzenia, budujący relacje i wykonujący usługi nie tylko z myślą o dniu dzisiejszym, ale też na przyszłość.Już ich polecamy.

zamknijcudzyslowpdf

Referencje dla One Design od Magdy Kopciuch

Z przyjemnością rekomenduję firmę One Design. Polecam każdemu kto planuje projekt i wykończenie nieruchomości ze świetnym zagospodarowaniem przestrzeni, nowoczesnym podejściem, kreatywnością, oszczędnością niepotrzebnych kosztów, profesjonalizmem, odbieraniem telefonów w weekendy i dotrzymaniem wszystkich terminów.

zamknijcudzyslowpdf

Referencje dla One Design od Calisia Residence

Firma One Design Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Puławskiej 5 lok.4, 02-515 Warszawa przeprowadziła prace wykończeniowo-aranżacyjne mieszkania pokazowego w inwestycji Kaliska oraz biura sprzedaży na inwestycji w Ząbkach.

W trakcie realizacji projektu wykazano się dużym poziomem wiedzy merytorycznej oraz zaangażowaniem w wykonane prace. Na uwagę zasługuje pełen profesjonalizm pracowników One Design, który zapewnił sprawna i fachową współpracę z naszą firmą począwszy od momentu podpisania umowy do chwili odebrania wszystkich prac co w pełni potwierdza jakość realizacji projektu.

Informuję, że bardzo wysoko oceniamy usługi firmy One Design Sp. z o. o.

Polecamy firmę One Design jako profesjonalistów z dużym doświadczeniem zapewniających stałą współpracę i niezwykłą fachową realizację zleconych prac.

zamknijcudzyslowpdf